Ana içeriğe git

Haberler

Konu: Tema Önerisi (523 Kez okunmuş) önceki konu - sonraki konu

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• pwm.c
  • [*]
Ynt: Tema Önerisi
Yanıt #11

sanırım ben derdimi anlatamadım ya da anlatılarını anlayamadım.

Kafamdaki  düşünüceyi biraz açayım: bir Kartvizit sitesi. Adam siteye girdiğinde Karşısında tek bir Ekran olacak. Ekranda  5-6 blok olacak. Bu blokların içinde Blog, Forum, TeknikSohbet vs yazacak.
Her blokta Hakkında ve Git diye iki buton olacak.
Git'e tıklarsa siteye yönlenecek.
Hakkında'ya tıklarsa .com adresinde o iş ile ilgili yazdığımı tanıtım yazısına erişecek.

Buna benzer kartvizit sitelerini bir çok kişi flash şablonlarla hazırlıyor ve gayet gösterişli oluyor. istersen bunları incele ancak içerik yöneticisi kurarsan güncelleme yapacağın zaman FTP ile uğraşmana gerek kalmaz. ayrıca flash şablonların çoğu ücretli oluyor. bedava olanlardan belki bulursun.
_/\/\/\_ -[ı- -ı>|- -|ı|ı|ı- -ı< -||- -l[]l-

Yanıt #12
WordPress tavsiye ederim. Portfolio temaları işini fazlasıyla görür bence. Ayrıca ufak tefek eklenti ve değişiklikler ile özgün hale getirmen de kolay olur. Bu bahsettiğin  özelliklere sahip çok güzel bir temayı epey kullanmıştım ama hostingim patladığı için kaybettim. Aşağıdaki resme benzer birşeydi benzerlerini kolaylıkla bulabilirsin.

• Ramazan
  • [*][*][*]
Yanıt #13
@burhan abi tema güzel ama paralıymış ;)

@pwm.c flash hiç kullanmadım. kendim yapmak değilde hazır birşeyler kullanayım diyorum.

@ernecati Portfolio tema olarak biraz tarattım iki güzel tema da buldum ama demoda göründüğü gibi Portfolio Tema yapamadım. Blog Tema olarak yayın yapıyor. Bunlardan birini düzenleyebilirsem kullanırım sanırım,

http://espieddemo.wordpress.com/
http://illustratrdemo.wordpress.com/

Yanıt #14
ücretli olması önemli değil  halledilir sen aktifmi kullanacaksın ?

sadece bir index istiyorsun  ? 

aktif bir sitemi olacak ?

• Ramazan
  • [*][*][*]
Yanıt #15
Yok abi aktif olmayacak, belki yılda bir güncelleme yaparım.

Yanıt #16

sanırım ben derdimi anlatamadım ya da anlatılarını anlayamadım.

Kafamdaki  düşünüceyi biraz açayım: bir Kartvizit sitesi. Adam siteye girdiğinde Karşısında tek bir Ekran olacak. Ekranda  5-6 blok olacak. Bu blokların içinde Blog, Forum, TeknikSohbet vs yazacak.
Her blokta Hakkında ve Git diye iki buton olacak.
Git'e tıklarsa siteye yönlenecek.
Hakkında'ya tıklarsa .com adresinde o iş ile ilgili yazdığımı tanıtım yazısına erişecek.

Her türlü joomla öneririm. yootheme in son template i katana kartvizit sayfasına çok uygun. Ayrıca widgetkit tam istediğin blok görünümünü sağlar. Son moda bir tasarım.

Yanıt #17
Selam,

Ben de WP tavsiye ederim. Eğip büküp istediğin gibi şekillendirebilirsin. www.wplocker.com adresini incelemende fayda var ;)

Analyzer

• Ramazan
  • [*][*][*]
Yanıt #18
sitenin içeriğine ekleyeceği bir kaç iş daha var ama şimdilik bu şekilde iyi sanırım.
Yalnız Slider resimlerinin arka plan rengini değiştirsem iyi olacak sanırım.

http://ramazansubasi.com/